Ballina Etiketimet Adrien Brody

Etiketim: Adrien Brody

Adrien Brody zbulon se Jack Nicholson i kërkoi atij dhe disa të nominuarve të tjerë që të bojkoto…

Adrien Brody zbulon se Jack Nicholson i kërkoi atij dhe disa...

0
Gati 20 vjet pas fitores së tij historike për aktorin më të mirë për "The Pianist", Adrien Brody zbulon se fituesi i trefishtë i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24