Ballina Etiketimet Adrianës

Etiketim: Adrianës

“Roja i tërhiqte vajzat për flokësh”/ I riu i rritur në...

0
Një vajzë e dhunuar dikur në fëmijërinë e saj mori guximin të denonconte para kamerave të gjithë abuzuesit. Pak ditë më parë, në programin “Dua...

“Kërkoj vetëm një person që të më mbështesë dhe jam gati...

0
Rasti i përdhunimit të 15-vjeçares në qytetin e Tiranës tronditi opinionin e gjerë publik duke sjellë një reagim të shpejtë nga shoqëria dhe instancat...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24