Ballina Etiketimet Adresuar

Etiketim: adresuar

Protestat e maturantëve, reagon MASR: Problematikat e ngritura nga ju janë...

0
Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë me anë të zëvendësministres Nina Guga iu ka bërë thirrje maturantëve që të lënë pas shqetësimet e ditëve...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24