Ballina Etiketimet Adresojmë

Etiketim: adresojmë

Anti-shpifja, propozimet e Venecias/ Rama: Pa humbur kohë ti adresojmë në...

0
Komisioni Venecias miratoi dhe publikoi opinionin final për ligjin e medias njohur si ligji për portalet online. Në opinion thuhet se qeveria duhet ta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24