Ballina Etiketimet Adresën

Etiketim: adresën

Kjo drogë është 50 herë më e fuqishme se heroina dhe...

0
Në një hangar pa dritare në Aeroportin “John F. Kennedy” (JFK), oficerët doganorë kontrollojnë paketat. Ata janë duke kërkuar fentanil - një drogë që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24