Ballina Etiketimet Adresa

Etiketim: adresa

Rama: Valbona, adresa e preferuar e vizitorëve vendas e të huaj

0
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama solli mëngjesin e sotëm pamje nga Parku Kombëtar i Valbonës, ku dëbora ka shtruar petkun e bardhë."Mirëmëngjesi dhe me...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24