Ballina Etiketimet Adrat

Etiketim: adrat

Çadrat me vete, ja parashikimi i motit për sot

0
Përsa i përket, situatës atmosferike në vendin tonë, kthjellimet dhe vranësirat do të jenë dominante gjatë orëve të paradites por pasdite dhe në vijim...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24