Ballina Etiketimet Adonisin

Etiketim: Adonisin

Teuta Krasniqi nis pushimet së bashku me Adonisin dhe dy vajzat

0
Teuta Krasniqi po pushon me më të dashurit e saj. Pavarësisht virusit Covid-19, edhe aktorja e mirënjohur shqiptare, Teuta Krasniqi, ka gjetur zgjidhje për të...

Teuta publikon momentin romantik me Adonisin, sot në ditën ndërkombëtare të...

0
Teuta Krasniqi e ka ndarë me ndjekësit një moment romantik me burrin e saj. Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi dhe bashkëshorti i saj Adonis...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24