Ballina Etiketimet Adoleshentin

Etiketim: adoleshentin

E rëndë në Tiranë, 13-vjeçari godet më thikë adoleshentin

0
Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë ditën e sotme, ku pas një sherri një 13-vjeçar ka goditur me grushte dhe mjet prerës...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24