Ballina Etiketimet Adoleshenti

Etiketim: adoleshenti

Adoleshenti shqiptar bën udhëtimin e pazakontë drejt Britanisë, brenda një arkivoli

0
Histori gati e pabesueshme. I tillë është rrugëtimi i një adoleshenti shqiptar, i cili në tentativë për të hyrë fshehurazi në Britani, ishte futur...

Tiranë/ Ishin duke luajtur me pistoletë, adoleshenti plagos veten

0
Dy adoleshentë kanë qenë duke luajtur me një armë zjarri tip pistoletë gjatë ditës së djeshme në Tiranë teksa njëri mbeti i plagosur. Uniformat blu...

Adoleshenti kërkon ndihmë në Instagram: Sapo e vrava, më ndihmo të...

0
Policia në Pensilvani, SHBA, arrestoi të premten një djalë 16- vjeçar, i cili dyshohet se vrau një vajzë dhe më pas kërkoi ndihmë përmes...

I shpallur në kërkim për transportimin e 59 emigrantëve të paligjshëm,...

0
Policia ka mundur të arrestojë një 18-vjeçar,  pasi i riu ishte i shpallur në kërkim për transportimin me një automjet tip furgon, kundrejt fitimit,...

Plagosi me kaçavidë 31-vjeçarin, arrestohet adoleshenti në Durrës

0
DURRËS Policia e Durrësit ka arrestuar në flagrancë një 17-vjeçar, për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin...

Adoleshenti 15-vjeçar shpik një mjet që të mbron nga infektimi me...

0
Një adoleshent 15- vjeçar nga Mbretëria e Bashkuar, Max Melia, është frymëzuar që të shpik një orë vibruse “Vybpro” për të mos e prekur...

“Zgjedhorja”/ Rama: Politika shqiptare në stad adoleshenti. Hera e parë që...

0
Kreu i qeverisë Edi Rama në fjalën e tij në parlament foli për zhvillimet e fundit politke sa i përket reformës zgjedhore. Rama...

Letra që adoleshenti juaj nuk mundi t’ua shkruaj

0
“Unë kam nevojë të luftojë me ju dhe që ju të bëni të njëjtën gjë me mua. Por unë gjithashtu kam dëshirë të madhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24