Ballina Etiketimet ADNsë

Etiketim: ADNsë

Studimi i ADN-së: Lakuriqët ndihmojnë në kurimin e koronavirusit, kancerit dhe...

0
Një studim i ri i ekspertëve holandezë të Institutit Max Planck në Nijmegen, ka marrë në konsideratë disa nga aftësitë e pabesueshme shqisore të...

Ngjan me Michael Jackson, i kërkohet ta bëjë testin e ADN-së

0
Një person i cili ka ngjashmëri të madhe me Michael Jackson, i është kërkuar që ta bëjë testin e ADN-së për ta vërtetuar se...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24