Ballina Etiketimet Adnan

Etiketim: Adnan

Adnan Aliu – futbollist i dëshmuar në Gjeneratën e Republikës 

0
Kosova si gjithmonë ka pasur dhe ka futbollistë cilësorë.  Në vitet e 90-ta (1991-1999), populli shqiptarë i Kosovës ishte para një gjendje të rëndë,...

Shqiptari Adnan Ameti nga moda në film dhe politikë

0
Nuk është aspak i panjohur ku vite më parë kërkohej shumë si imazh në modelizëm e tashmë oferta të mira ka dhe si aktor. Ky...

Përfundon sezoni për Adnan Januzajn

0
Do të jetë e vështirë ta shohim sërish Adnan Januzajn në aksion këtë edicion. Sulmuesi shqiptar ka pësuar një dëmtim të shkallës 2 në muskulin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24