Ballina Etiketimet Administratorë

Etiketim: administratorë

Skemë kontrabandë me shitjet online, nëntë femra administratore të arrestuara

0
9 prej administratorëve të faqeve online që janë arrestuar për kontrabandë janë gra dhe vajza.Në kuadër të operacionit "Faqet Online" u bë ekzekutimi i...

Festë në klubin e natës, arrestohen 7 balerina dhe 2 administratorë...

0
Policia njoftoi se administratorë të klubeve të natës janë proceduar penalisht në Durrës, pasi kanë hapur aktivitetin në kundërshtim me aktin normativ për koronavirusin....

Çadra dhe shezlongë pa leje/ Arrestohen dy administratorë në Durrës

0
Policia në Durrës ka arrestuar 2 administratorë të një subjekti, pasi kundërshtuan punonjësin e Policisë, si dhe procedohet në gjendje të lirë një tjetër,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24