Ballina Etiketimet Administrative

Etiketim: Administrative

Batalioni ballist në Gjykatën Administrative, të dehur dhe të fryrë me...

0
Një ngjarje e pazakonte në kufijtë e të pabesueshmes ka ndodhur dje në Gjykatën Administrative të Tiranës. Një grup përmbaruesish matrapazë është shfaqur në dyert...

Përplasja me armë në Lezhë, arrestohet kreu i njësisë administrative Kallmet

0
Kreu i njësisë administrative Kallmet në Lezhë, Besnik Simoni është arrestuar nga policia e shtetit.Simoni mbeti i plagosur ditën e djeshme me armë zjarri...

Vrau me çifte kryetarin e njësisë administrative në Vlorë, akuza kërkon...

0
Admir Delaj, njeriu që ekzekutoi me çifte kryetarin e njësisë administrative Kote në Vlorë, rrezikon të dënohen me 18 vite burgim. Delaj është përballur...

IKMT prish 11 objekte pa leje në Dhërmi, merren masa administrative...

0
IKMT vijon me kontrollet në plazhe e hapësira publike për të verifikuar ndërtime pa leje, të ngritura në kundërshtim me ligjin apo rregullave teknike. IKMT...

U skualifikua nga gara per kryeprokuror, Alushaj në Administrative: ‘KLP ka...

0
Gjykata Administrative e Apelit ka rrëzuar padinë e prokurorit Lulzim Alushaj, i cili u skualifikua nga gara për Kryeprokuror nga Këshilli...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24