Ballina Etiketimet Administrativ

Etiketim: administrativ

Riçelet për herë të dytë hetimi administrativ për gjyqtarin e dosjes...

0
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka vendosur të riçelë hetimin për Bib Ndreca me detyrë gjyqtar në Gjykatën e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24