Ballina Etiketimet Administrat

Etiketim: administrat

Cilat janë pasojat e grevës së shërbyesve të administratës në sistemin...

0
Avokati Asdren Bytyqi ka folur për pasojat e mundshme nga greva e shërbyesve të administratës në sistemin e drejtësisë."Pasojat janë të shumëfishta dhe në...

​Haxhiu bën thirrje që të ndërpritet greva e punëtorëve të administratës...

0
Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, iu bëri thirrje punëtorëve të administratës së institucioneve të drejtësisë që të ndërpresin grevën. Sipas saj, si ministri po...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24