Ballina Etiketimet Adjola Lakra

Etiketim: Adjola Lakra

Nxori në pritë biznesmenin Hekuran Billa, dëshmia që rëndon akuzat për...

0
  TIRANË Zbulohen detaje të reja dhe prova që rëndojnë pozitën e Adjola Lakrës, vajzës që dyshohet se u përdor si karrem për të nxjerrë në...

Ekzekutimi i Hekuran Billës/ Arrestohet 26-vjeçarja, ndihmoi Viktor Markun të kryente...

0
Policia njofton se ka arrestuar një 26 vjeçare në lidhje me vrasjen e ndodhur mbrëmjen e 11 qershorit, të Hekuran Billës tek Komuna e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24