Ballina Etiketimet Adisit

Etiketim: Adisit

Në pritje të ëmbël, Fifi zbulon krah Adisit gjininë e foshnjes

0
Këngëtarja e njohur Fifi dhe partneri i saj, Adis Patushi do të bëhen prindër të një djali. Fifi zbuloi lajmin me anë të disa fotove...
Dedikimi i Adisit për Fifin: Ti më ke treguar e më ke mësuar si ta duash një femër

Dedikimi i Adisit për Fifin: Ti më ke treguar e më...

0
Ka pak kohë që këngëtarja e njohur, Filloreta Raçi-Fifi, ka nisur një lidhje të re dashurie.Ajo tashmë po shijon një periudhë të re të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24