Ballina Etiketimet Adiola Bani

Etiketim: Adiola Bani

Alarmi për Ciklon/ Meteorologia tregon sa preket Shqipëria dhe ç’do ndodhë...

0
Pritet që të ketë një ciklon që po formohet midis Maltës dhe Brigjeve të Afrikës Veriore dhe për shkak të rrugëtimit në brigjet e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24