Ballina Etiketimet Adidas

Etiketim: Adidas

Kanye West nuk e lë dramën familjare ta shpërqendroj, vazhdon fuqishëm...

0
Kanye West nuk po e lejon episodin e tij bipolar dhe rrëmujën e ashpër të familjes për grindjet e fundit – biznesi është parësor për...

Manchester United do të humbë një shumë të majme nga adidas...

0
Manchester United mund t’i humbë 30 milionë euro nga marrëveshja me adidasin nëse nuk kualifikohen në Ligën e Kampionëve për edicionin 2020/21. Djajtë e Kuq...

Sekuestrohen 7,900 pale atlete Nike dhe Adidas te falsifikuara – Lajmi...

0
Departamenti i luftës kundër krimeve ekonomike në Greqi, ka sekuestruar në portin e Pireut, një kontenier me atlete te falsifikuara...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24