Ballina Etiketimet Adhuruesit

Etiketim: Adhuruesit

Këto janë arsyet pse adhuruesit e filmave horror janë më të...

0
Adhuruesit e filmave horror nuk janë si të gjithë ata që pëlqejnë filma të zakonshëm. Ata nuk preferojnë të shikojnë një film në gjendje...

Genci me pushime në Durrës, zbulon befasinë për adhuruesit

0
Në mungesë të koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore, estrada filloj pushimet në bregdetin shqiptarë. Edhe artisti i njohur, Genc Prelvukaj këtë vikend ka vendosur ta kaloj...

Lajm i madh për adhuruesit e boksit, po kthehet Mike Tyson

0
Mike Tyson ka marrë vëmendjen e botës së boksit duke folur përsëri pasi pretendoi se dëshiron të bëjë një rikthim dhe tani ata do...

Grimeri i Adele jep lajmin e mirë për adhuruesit e këngëtares

0
Rikthimi i Adele mund të jetë shumë afër.  Grimeri i këngëtares së “Rolling in the Deep” 31-vjeçari, Michael Ashton, bëri një postim shumë interesant të enjten...

Loredana befason adhuruesit: Merreni numrin tim nëse keni nevojë

0
Loredana është vetë-izoluar në shtëpinë e saj në Gjermani, por që nuk ka ndalur të jetë aktive në rrjetet sociale. Gjatë ditës së djeshme, reperja...

Lajmi i keq për adhuruesit e boksit

0
Meçet më të mëdha të boksit mund të jenë një vit larg për shkak të pandemisë Covid-18, ka shkruar BBC. Sporti është pezulluar thuajse në...

Flet kreu i UEFA-s, Ceferin – jep një lajm të madh...

0
Pasi lajmëroi financimin e bollshëm që UEFA ka vendosur t’u shpërndajë 55 federatave që bëjnë pjesë në të në të, presidenti Aleksandër Ceferin, ka...

Adhuruesit dyshojnë për operacione plastike, moderatorja shqiptare publikon si dukej para...

0
Një nga moderatoret më bukuroshe të sportit, Lei Kraja ka qenë shpesh në vëmendje të mediave pasi tashmë ajo është kthyer në një nga personazhet më të dashur...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24