fbpx
13 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Abc 24

Etiketim: Abc 24

Shuhet familja në Amerikë: Nëna, babai dhe djali humbin jetën si...

0
Një tragjedi familjare ka ndodhur si pasojë e koronavirusit në SHBA, ku kanë humbur jetën nëna, babai dhe djali. Ata po bëheshin gati të festonin...

Aksidentohet furgoni i policisë teksa transportonte tre të burgosur, plagoset polici

0
Një aksident ka ndodhur në aksin Tepelenë-Mallakastër në afërsi të fshatit Qesarat. Furgoni i Drejtorisë se Burgjeve në Tiranë është përplasur me një automjet. Në...