11 C
Tirana
E diel, 29 Nëntor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet 42vjeçarja

Etiketim: 42vjeçarja

Arrestohet 42-vjeçarja që prezantohej si police dhe mashtronte qytetarët duke iu...

0
Një 42-vjeçare ka rënë ne pranga, pasi prezantohej si police mashtronte qytetarët. Bëhet fjalë për shtetasen me inicialet E. L., banuese në Tiranë, e...

42-vjeçarja Gjyste Vulaj nuk e ka problem, ekspozon linjat trupore

0
Këngëtarja e njohur shqiptare Gjyste Vulaj tash e shumë vite është pjesë e skenës muzikore shqiptare.Ajo ndër vite është përfolur shumë edhe për shkak...

Tranë/ Hidhet nga kati i 5-të i pallatit, ndërron jetë 42-vjeçarja...

0
Tiranë/Informacion ParaprakRreth orës 17:35 në rrugën “Hysen Gjura”, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 5-të i banesës shtetasja...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS