fbpx
26 C
Tirana
Thursday, June 4, 2020
Gjigandi
Ballina Contact

Contact

Agjencia Kombëtare e Lajmeve ABC 24 ALBANIA, www.abc24.al – Lajme nga Shqipëria, Kosova, Rajoni dhe pjesa tjetër e botës, 24 orë, minutë pas minute. Shtypi i ditës, këmbimi valutor, parashikimi i motit, të reja VIP, argëtim, intervista dhe shumë të tjera, e Vazhdojmë të zbulojmë surprizat. Surpriza të tjera po vijnë… Abc24.al u krijua ne Prille te vitit 2012 si njera ndere alternativat per lexuesit ne gjuhen shqipe. Abc24.al eshte nje faqe ne gjuhen shqipe e cila ofron lajme, kuriozitet, showbiz, lifestyle si dhe me gjere. Ne wefaqen Abc24.al mund te gjeni artikuj te ndryshem ne kategori te vecanta. Stafi i Abc24.al gjithmone do mundohet qe te sjelle artikuj te ri dhe te nevojshem per lexuesit tane. Gjithmone do mundohemi qe te jemi koherente dhe kontaktues me lexuesit e Abc24.al, si dhe pse jo do mirepresim sygjerime dhe kritika ne menyre qe Abc24.al te jete nje webfaqe ku lexuesit mund te gjejne gjithmone ate se cfare po kerkojne.

 Për sugjerime, kërkesa ose ankesa na kontaktoni në email: [email protected]

LATEST POSTS

Barcelona planifikon transferimin e dy futbollistëve që mund ta zëvendësojnë Messin

0
Barcelona raportohet se po dëshiron transferimin e Neymarit e po ashtu edhe të Lautaro Martinez, për shkak që dy futbollistët po shihen si zëvendësuesit...
- Advertisement -
Gjigandi