10 C
Tirana
Friday, February 28, 2020
Ballina Etiketimet Xhelozia

Etiketim: xhelozia

Jashtë imagjinatës suaj, çfarë bën nga xhelozia për bashkëshortin Juliana Pasha

0
Kush e kishte menduar që një natyrë aq e qetë sa Juli, të ishte xheloze dhe çfarë xhelozeje se…. E besoni dot që Juliana...

“24 orë me dashnoren në burg e tallej me Kejsin”, Stresi:...

0
Një nga lajmet më të bujshme të javëve të fundit ka qenë një koment nga një adresë anonime që u bë në Instagramin e...

Haxhimusa: Të mbretëron arsyeja, të largohemi nga xhelozia

0
Gjatë këtij viti shumica e klubeve ferizajase po ballafaqohen me krizë të madhe financiare dhe secila prej tyre i kah drejtuar sytë nga KK...

Si e vrau gruan shqiptari në Austri nga xhelozia (Detajet) –...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë për vrasjen e një nëne të tre fëmijëve në Vjenë nga një 32-vjeçar shqiptar nga Kosova më...