24.5 C
Tirana
E diel, 14 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Vapa

Etiketim: vapa

​Moti për javën e fundit të korrikut, vazhdon vapa afrikane

0
Java e fundit e muajit korrik do të vijojë me mot të nxehtë. Do të ketë edhe vranësira të cilat do t’i takojnë stadit...

Edhe sot shi, nga nesër kthehet vapa

0
Dita e diell do të fillojë me mot me diell dhe vranësira të paqëndrueshme të cilat gjatë ditës vende-vende do të shoqërohen me reshje...

Shefja e infektivit: Vapa nuk e ndal Covid, madje pacientët po...

0
Shefja e repartit infektiv në QSUT Najda Çomo, shprehet se ka rënë tashmë miti se me ardhjen e temperaturave të larta, do të binte...

Françeska Jaçe plasi nga vapa

0
Po ndjen vapë të madhe. Por, Françeska Jaçe ka gjetur formën se si ta relaksojë vetën në këto ditë të nxehta. Në Instagram ajo ka hedhur një...

Vapa përvëluese “pushton” Shqipërinë, ja sa do të shkojnë temperaturat ditët...

0
Në ditët në vazhdim do të jetë një vapë përvëluese. Shërbimi Meteorologjik Ushtarak thotë se moti do të jetë i përshtatshëm për të bërë...

Vapa dhe temperaturat e larta prekin edhe vendin tonë, njihuni me...

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por herë pas...

Fillon vapa, njihuni me parashikimin e motit

0
Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar me kthjellime dhe vranësira duke sjellë mot të kthjellët pa rrezikuar reshje. Nesër pritet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS