32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Turma

Etiketim: turma

Turma e tërbuar kërkon vrasjen e pedofilit 62 vjeçar që përdhunoi...

0
Turma të agërsuara qytetarësh dogjën dje makina të policisë në qytetin Satpayev në Kazakistan duke kërkuar linçimin e një të akuzuari si pedofil dhe...

Durrësit s’i bën për pandeminë, kjo ishte turma në koncertin e...

0
Dafina Zeqiri mblodhi një numër të madh fansash në koncert. Pavarësisht numrit të madh të rasteve të të infektuarve me COVID-19, artistët nuk ndalen. Disa prej...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS