20.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Trilioneri

Etiketim: trilioneri

Shefi i “Amazon” shumë shpejtë mund të bëhet trilioneri i parë...

0
Jeff Bezos, pronari i “Amazon”, kompanisë më të madhe online që merret me shitblerje, shumë shpejtë mund të bëhet trilioneri i parë në histori. Teksa...

Shefi i Amazon, falë COVID-19 pritet të bëhet trilioneri i parë...

0
Më shumë se 30 milionë amerikanë kanë mbetur të papunë dhe numrat janë ende në rritje si pasojë e coronavirusit, por kriza nga COVID-19...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS