19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Tregti

Etiketim: tregti

Tregti me naftë kontrabandë, sekuestrohen 1250 litra karburant në një magazinë,...

0
Sekuestrohen 1250 litra karburant pa faturë doganore në Elbasan. Në pranga ka rënë shtetasi Y. K., 53 vjeç, banues në fshatin Qukës, Prrenjas.Ai akuzohet për...

Të dënuar për vrasje dhe tregti armësh, ekstradohen 3 shqiptarë nga...

0
Interpol Tirana vijon bashkëpunimi me homologët, për kapjen dhe ekstradimin e personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Tre persona janë ekstraduar nga Belgjika dhe Italia...

Kufizon aftësinë e SHBA-së për tregti, Trump kritika Johnson-it për Brexit

0
Donald Trump ka kritikuar marrëveshjen e Brexit të Boris Johnson me BE, duke thënë se ajo kufizon aftësinë e SHBA-së për të bërë tregti...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS