21.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Traditat

Etiketim: traditat

Kush janë shqiptarët e Ukrainës dhe si mbijetuan duke ruajtur traditat...

0
Sot atje është Iuftë, por në Ukrainë jeton një numër i konsiderueshëm i shqiptarëve. Edhe ata i janē pērgjigjur thirrjes së Presidentit Zelensky pēr...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS