16.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tjetrës

Etiketim: tjetrës

Arilena e Miriami, shkëlqejnë pranë njëra tjetrës në bregdet

0
Këngëtaret e njohura Arilena Ara dhe Miriam Cani, sezonin e fundit të “The Voice Kids”, ishin pjesë e panelit të trajnerëve e kjo eksperiencë...

Secila më e bukur se tjetra, motrat Kardashian shkëlqejnë pranë njëra...

0
Motrat Kardashian njihen për famën e tyre, sidomos nëpër rrjetet sociale ku janë tejet aktive. Ato nuk hezitojnë në asnjë rast të ekspozojnë linjat e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS