19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Tja

Etiketim: tja

Si t’ja bëjmë që depilimi të zgjasë sa më shumë

0
Të gjithë dimë të depilohemi, por nuk dimë nëse po e bëjmë siç duhet apo jo. Kur 4 ditë pas depilimit shihni qimet e...

Manastirliu publikon foto e mjekëve tek Infektivi: Jam e bindur që...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka postuar fotot e mjekëve që po shërbejnë tek Spitali Infektiv në Tiranë dhe po përballen çdo ditë me...

Mos guxoni t’ja thoni Olta Gixharit këtë fjalë këtë periudhë!

0
Pak javë më parë aktorja Olta Gixhari ndau me ndjekësit e saj ngjarjen e bukur që po ndodh në jetën e saj; pritjen e...

Si ia doli Gigi Hadid t’ja fsheh botës me stil shtatzëninë...

0
Gigi Hadid thuhet se po pret fëmijën e saj të parë me të dashurin Zayn Malik dhe e ka fshehur shtatzëninë për muaj me...

Çfare e beri Mustafa Nanon t`ja plase te qares ne studio…?!...

0
“Çfarë teatri! Çfarë estrade për mua”! Kështu e konsideron gazetari Mustafa Nano sjelljen e imamit Elvis Naçi gjatë kohës që tenton të komunikojë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS