fbpx
13 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Superseksi

Etiketim: superseksi

Gazetarja e Serie A superseksi nga karantina

0
Gazetarja superseksi e Serisë A, Dileta Leota ka dalë të marrë rreze dielli në ballkonin e saj, duke qenë se deti apo pishinat janë...

Chloe Ferry, tregon linjat e reja superseksi

0
Ajo me padurim ka pritur të tregoj rezultatet e trupit të saj pas humbjes së peshës Dhe Chloe Ferry la pak jashtë imagjinatës kur u...

Kim Kardashian me fustan “superseksi”

0
Ajo ka gjetur suksesin e saj këtë vit me linjën e saj të famshme Skims. Madje Kim Kardashian duke reklamuar këtë linjë po mundohet të...

Ana Kabashi vjen superseksi për ditëlindje

0
Njëra prej këngëtareve më atraktive të skenës sonë, Ana Kabashi, sot (11 nëntor) feston ditëlindjen. Me këtë rast, ajo ka realizuar një set fotografik duke...