14.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Profilit

Etiketim: profilit

Hetimi kryesor i FBI-së në shënjestër të Obama, Musk, Biden dhe...

0
Senatori republikan nxit Jack Dorsey të punojë me hetimin federal dhe të mbrojë mesazhet private të përdoruesve. Sipas një raporti, Byroja Federale e Hetimit po...

Çfarë po ndodh me llogaritë e Obamës, Elon Musk dhe figurave...

0
Llogaritë janë përdorur për të promovuar një mashtrim të kriptovalutës por disa ekspertë sugjerojnë se mund të jetë një mbulesë për dëmtime të mëtejshme. Miliarderët...

Hakohen dhjetëra llogari të profilit të lartë në Twitter, viktima të...

0
Dhjetëra llogari të profilit të lartë në Twitter me sa duket janë hakuar gjatë të mërkurës, shkruan Business Insider. Në këto llogari përfshihen edhe ajo e...

Apple do t’i lejojë zhvilluesit të sfidojnë udhëzimet e dyqaneve të...

0
Lajmet pasojnë polemikat me aplikacionin e-mail Hej, dhe një hetim në vazhdim nga Bashkimi Evropian. Apple ka njoftuar ndryshime të mëdha në mënyrën e trajtimit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS