16.5 C
Tirana
E mërkurë, 27 Shtator, 2023
Ballina Etiketimet Prodhojnë

Etiketim: Prodhojnë

Listat e hapura? Shehi: Prodhojnë kualitet por shpesherë fiktiv, jam për...

0
I ftuar në emisionin ”Ekopolitikë”, ish-deputeti dhe kreu i LZHK Dashamir Shehi foli edhe për aktualitetin politik në vend. Përsa i përket hapjes 100% të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS