19.5 C
Tirana
E diel, 2 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Probiotikët

Etiketim: probiotikët

Stresi, depresioni dhe ankthi lehtësohen nga probiotikët

0
Pasi që depresioni është i karakterizuar si “çekuilibrim kimik” në tru, shkencëtarët kanë gjetur që është shumë më i komplikuar se sa duket. Teoria e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS