18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Prizrenas

Etiketim: prizrenas

Zënkë për para mes vëllezërve, një muaj paraburgim për dy prizrenas

0
Gjykata Themelore e Prizrenit i ka lënë në paraburgim për një muaj dy të pandehurit me iniciale F.S(1) dhe F.S(2). Ata po dyshohen se kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS