17.5 C
Tirana
E premte, 24 Mars, 2023
Ballina Etiketimet Pri

Etiketim: Pri

“Pri pak mish për ta gatuar”/ Burri pret organet gjenitale në...

0
Një ngjarje e rëndë por dhe e pazakonshme ka ndodhur së fundmi në Gana. Bëhet me dije nga mediat e huaja se një fermer ndodhet...

E dhimbshme: Publikohet emri dhe fotoja e të riut nga Podujeva...

0
Erdin Haxhiu është 30 vjeçari që vdiq sot tragjikisht në Prishtinë. Ai humbi jetën teksa po kalonte rrugës dhe mbi të ra një lis...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS