17.5 C
Tirana
E enjte, 6 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Premtuese

Etiketim: premtuese

COVID-19/ Vaksinat eksperimentale vazhdojnë të japin rezultate premtuese

0
Një vaksinë eksperimentale e koronavirusit që po zhvillohet nga kompania AstraZeneca dhe universiteti Oxford është e sigurtë dhe solli një rritje të përgjigjes imunitare...

COVID -19, vaksinat eksperimentale vazhdojnë të japin rezultate premtuese

0
Një vaksinë eksperimentale e koronavirusit që po zhvillohet nga kompania AstraZeneca dhe universiteti Oxford është e sigurtë dhe solli një rritje të përgjigjes imunitare...

Britani, prova në njerëz e vaksinës kundër COVID-19 jep rezultate premtuese

0
Shkencëtarët e universitetin të Oksfordit njoftuan se sipas gjetjeve paraprake vaksina e tyre eksperimentale që lufton koronavirusin ka treguar se ka nxitur një përgjigje...

Kundër COVID-19/ Vaksina e SHBA-së jep shenja premtuese

0
Firma bioteknike amerikane Moderna tha se vaksina e saj eksperimentale kundër sëmundjes që e shkakton koronavirusi, COVID-19, ishte e padëmshme dhe nxiti përgjigje imune...

Shkencëtarët: Vaksina kundër koronavirusit jep rezultate premtuese tek majmunët, ja kur...

0
Shkencëtarët në Universitetin e Oksfordit në Mbretërinë e Bashkuar thonë se ata janë vetëm një hap përpara se të zhvillojnë një vaksinë që duhet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS