18.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Pranuesh

Etiketim: pranuesh

RAE – ofendues për disa, i pranueshëm për të tjerë

0
Një shkurtesë që përdoret shpesh për t'i përshkruar tri komunitetet joshumicë në Kosovë - romët, ashkalinjtë dhe egjiptianët - konsiderohet ofenduese nga pjesëtarë të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS