10.5 C
Tirana
E hënë, 30 Janar, 2023
Ballina Etiketimet Postimet

Etiketim: postimet

Portierja që po dhuron “show” në Instagram me postimet e fundit!

0
Portierja që po dhuron "show" në Instagram me postimet e fundit!Portierja e sportit të hokeit, Mikayla Demaiter, duket se ka marrë dhe një herë vëmendjen...
Blero dhe Afrona Dika fshijnë të gjitha postimet e përbashkëta në rrjetet sociale

Blero dhe Afrona Dika fshijnë të gjitha postimet e përbashkëta në...

0
Këngëtari i njohur shqiptar, Blero Muharremi dhe blogerja Afrona Dika, janë së bashku prej shumë vitesh.Dyshja u martuan në shtator të vitit 2019 në...
Luana Vjollcës i fshihen të gjitha postimet e Instagramit – ngrihen dyshimet se i është hakuar ll…

Luana Vjollcës i fshihen të gjitha postimet e Instagramit – ngrihen...

0
Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, shquhet si një prej femrave të ekranit me më së shumti ndjekës në rrjetet sociale.Ajo ka...

Gjykata refuzon kërkesën e Muskut për të anuluar marrëveshjen mbi postimet...

0
Kërkesa e Elon Musk për të anuluar një marrëveshje me entin rregullator për letrat me vlerë dhe bursën, lidhur me një sërë postimesh në...

Facebook dhe Instagram ‘do të lejojnë postimet që bëjnë thirrje për...

0
Facebook do të lejojë postimet që bëjnë thirrje për vdekjen e Vladimir Putin në një ndryshim të përkohshëm në politikën e tij të gjuhës...

Një nga postimet e komplikuara të Kanye West zbuloi dramën e...

0
Një tjetër ditë, një tjetër moment në dramën e çmendur në familjen Kardashian. Kësaj radhe bëhet fjalë për trekëndëshin Kanye-Kardashian-Larsa Pippen. Kjo e fundit...

Ariana nuk i ndal postimet nga plazhi, shfaqet tejet tërheqëse me...

0
Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publik. Ajo është shumë e përfolur sidomos për veshjet e saj gjithmonë një hap me trendet...

Facebook do të etiketojë postimet inflamatore nga Trump dhe politikanë të...

0
Mark Zuckerberg është ‘optimist që do të jemi në gjendje të përparojmë në këto sfida”. Mark Zuckerberg ka njoftuar se Facebook do të fillojë të...

Afërdita Dreshaj s’i ndal postimet në bikini

0
Afërdita Dreshaj nuk po i kursen fansat e saj. Afërdita Dreshaj para pak ditëve filloi pushimet e saj në Miami, prej nga është duke qëndruar...

Kylie Jenner vë në pah linjat trupore në postimet e fundit

0
Kylie Jenner u ka dhënë mundësinë 180 milionë ndjekësve të saj të shohin më afër linjat trupore dhe flokët e ngjyrosura. Këto imazhe atraktive nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS