18.5 C
Tirana
E martë, 27 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Ponte

Etiketim: Ponte

Carla Del Ponte: Erdogan duhet të akuzohet për krime lufte në...

0
Ish-prokurorja dhe ish-hetuesja e Kombeve të Bashkuara, Carla del Ponte, ka thënë gjatë një interviste se presidenti turk, Rexhep Erdogan, Rexhep Erdogan, duhet të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS