18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Poliçan

Etiketim: Poliçan

Për kultivim droge dhe shunë ndaj bashkëshortes, arrestohen dy persona në...

0
Një rast i kultivimit të lëndëve narkotik është goditur së fundmi nga policia e Poliçanit. Në pranga ka rënë N. T 32 vjeç, pasi...

Poliçan, 77-vjeçari vritet me thikë nga komshiu i tij

0
Një ngjarje e rëndë u regjistrua pasditen e sotme në Poliçan ku një 77- vjeçar raportohet se është vrarë me thikë. Viktima është identifikuar si...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS