21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Paresor

Etiketim: paresor

Manastirliu në Kongresin XII Europian: Nis transformimi i kujdesit parësor, psikologë...

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka marrë pjesë në Kongresin XII Europian, të organizuar nga Federata Mjekët Shqiptarë në Europë në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS