27.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Paqëllimtë

Etiketim: paqëllimtë

GM tërheq 638,000 SUV për shkak të frenimit të paqëllimtë

0
General Motors (GM) tërheq 638,000 SUV dhe pick-up në SHBA për shkak të një dështimi të mundshëm të sensorit të shpejtësisë së gomave, i...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS