Ballina Etiketimet Loredanën

Etiketim: Loredanën

Legjenda e repit ndërkombëtar fillon ta ndjek Loredanën

0
Loredana ka një ndjekës më shumë në Instagram. Loredana padyshim ka qenë një nga emrat më të suksesshëm të skenës muzikore gjatë këtyre dy viteve...

Kunat me Loredanën, reperi ka dy fjalë për marrëdhënien e tyre!

0
Këngëtari i njohur Gent Fatali ishte pjesë e “Ftesë në 5” përmes një lidhje Skype, nga ku për herë të parë pranoi lidhjen me...

Projekti i ri i Mozzik dedikim për Loredanën: Ja çfarë thotë...

0
Mozzik, siç kishte paralajmëruar, në mesnatë publikoi projektin e tij më të ri në gjuhën gjermane. “Le të shkojmë” titullohet kënga e tij, e cila...

Nga Zvicra vjen një lajm i keq për Loredanën, rrezikon të…

0
Reperja Loredana aktualisht është në kulmin e karrierës së saj. Me albumin e saj të ardhshëm, të cilin aktualisht ajo po e shkruan në bashkëpunim...

Lajm i keq për Loredanën, rrezikon dëbimin në Kosovë?

0
Loredana mund të përballet me dëbimin në Kosovë. Reperja është në kulmin e karrierës në muzikë, por e njëjta nuk po ndodh në jetën e...

Mediat zvicerane: Reperi Mozzik ‘godet’ ashpër ish-partneren e tij, Loredanën

0
Reperi Mozzik është kthyer me këngë të re. Kënga e re e Mozzik përmban aludime të shumta dhe ‘thumbime’ kundër ish-të dashurës së tij, Loredanës,...

Harrojeni Loredanën, kush është shoqja e saj që po i “çmend”...

0
Kjo është shoqja bukuroshe e Loredanes. Loredana Zefi është ndër emrat më të përfolur të shoëbizit shqiptar, kjo për shkak të të gjitha rrethanave në...

Asgjë nuk e ndal Loredanën, trofe në MTV dhe foto me...

0
U duk se skandali për mashtrim do të linte në hije karrierën e këngëtares nga Kosova, Loredana Zefi por nuk ka ndodhur kështu. Reperja kosovare...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24