30.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Ladenin

Etiketim: Ladenin

Fjalimi i Trumpit për vdekjen e al-Baghdadit dhe i Obamas për...

0
Shumë njerëz që e kanë shikuar dhe dëgjuar në ditët e fundit presidentin e SHBA-së, Donald Trump duke njoftuar lajmin për vrasjen e liderit...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS