15.5 C
Tirana
E premte, 9 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Jessie J

Etiketim: Jessie J

Jessie J konfirmon lidhjen e re me basketbollistin Chanan Colman teksa shihen duke shkëmbyer puth…

Jessie J konfirmon lidhjen e re me basketbollistin Chanan Colman teksa...

0
Ajo fillimisht ndezi spekulime për romancë me basketbollistin, Chanan Safir Colman gjatë një pushimi në Karaibe muajin e kaluar.Dhe Jessie J konfirmoi se po...
Jessie J shihet në shoqëri të basketbollistit Chanan Colman, thuhet se dyshja janë drejt një romance

Jessie J shihet në shoqëri të basketbollistit Chanan Colman, thuhet se...

0
Jessie J ka nxitur thashetheme për romancë me basketbollistin e njohur, Chanan Safir Colman.Këngëtarja, 33 vjeç, aktualisht është duke shijuar rrezet e diellit në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS