8.5 C
Tirana
E martë, 6 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Intensive

Etiketim: intensive

Planeti po ‘digjet’, pse valët e të nxehtit në botë po...

0
Kur leximet e temperaturës filluan të vijnë nga stacionet e motit në Antarktidë në fillim të marsit, shkencëtarët në fillim menduan se mund të kishte pasur...

Rëndohet situata në spitalet COVID, 124 të shtruar, 21 në terapi...

0
Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë raportohet se gjatë orëve të fundit në dy sipitalet COVID po trajtohen 124 pacientë, 21 janë në terapi...

Rëndohet gjendja e COVID në spitale, 123 persona të shtruar, 17...

0
Rendohet gjendja ne spitalet shqiptare nga te smuret me COVID. Aktualisht te shtruar jane 123 persona nga te cilet 17 ne terapi intensive. COVID-19/...

Vazhdojnë kërkimet intensive për trupin e Naya Riveras – çfarë mendohet...

0
Ylli i serialit “Glee”, aktorja Naya Rivera mund të ketë goditur kokën dhe rrëshqitur nga varka e saj në një liqen në Kaliforni, i...

“Nuk izolohemi sërish, por…”, Manastirliu me tone të forta: Shkoni tek...

0
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, foli me tone të ashpra në Kuvend për situatën e krijuar nga koronavirusi, duke iu kërkuar qytetarëve të zbatojnë...

82 raste të reja me COVID, rritet numri i pacientëve në...

0
COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 82 raste të reja, rritet numri i pacientëve në terapi intensive Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale i rekomandon çdo...

Situatë kritike te Infektivi/ 10 pacientë në terapi intensive, 4 të...

0
Nga raporti i fundit i MSH situata në Spitalin Infektiv paraqitet mëse kritike, teksa Genta Qirjako nga Instituti i Shëndetit Publik, deklaroi se ka...

Fotot/ Vijojnë shtrimet e reja në Spitalin Infektiv, 9 në terapi...

0
Gjatë 24 orëve të fundit në  vendin tonë janë kryer 368 testime për të dyshuar të prekur me Covid19, nga të cilat janë konfirmuar...

MSH: Tek Infektivi janë 71 të shtruar, 10 në terapi intensive,...

0
Ministria e Shëndetësisë tha sot se ka vijuar të ketë shtrime të reja në spital me simptoma të rënduara si pasojë e Covid19, dhe...

Zgjerohet harta e koronavirusit/ Rriten shtrimet në spital, 11 persona në...

0
Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 64 raste të reja me Covid-19 në vendin tonë. Shpërndarja gjeografike...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS