21.5 C
Tirana
E premte, 1 Korrik, 2022
Ballina Etiketimet Hidratuar

Etiketim: hidratuar

Gjashtë ushqime që ju mbajnë të hidratuar gjatë verës

0
Dehidratimi është një nga “vuajtjet” verore më shumë se të zakonshme, që thuajse e përjetojmë të gjithë këtë periudhë! Temperaturat më të larta se mesatarja...

Dieta e shalqirit: Një javë për t’u dobësuar, freskuar dhe hidratuar

0
Për t’u dobësuar shpejt dhe mirë gjatë verës, dieta e shalqirit do të ishte ideale. Ky frut i shkëlqyer i verës duket se është...

Frutat që ju ndihmojnë të qëndroni të hidratuar

0
Ndërsa temperaturat vazhdojnë që të rriten, trupi ka tendencë të humbasë më shumë ujë, duke çuar në dehidrim. Për ta parandaluar këtë gjë, duhet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS